BİZ KİMİZ?

2003 - 2013 yılları arasında Ay Design ve Arm Bilişim markası altında hizmet veren firmamız 2013 yılından itibaren "Arma Web Agency" markası ile sektörde faaliyet gösterme kararı almıştır. 

BİR WEB AJANSTAN FAZLASI

Arma Web Agency, 2003 yılında kurulmuş olup; Web dünyasındaki standart kalıpları size tüm farklılığıyla sunan, alanında uzman, genç, dinamik ve yaratıcı büyük bir ekipten oluşmaktadır.

 Görsel açıdan hayal ettiklerinizin bir tık ötesini özel tasarımlarla görmenizi sağlayan, görsel etkileyiciğinin yanısıra,  teknik olarakta  tamamen işlevsellik odaklı ve web standartlarını zorlayacak  projeler üretmektedir.

Birçok benzer firmalara oranla seçiciliğimiz, farklı çizgimiz ve kalite anlayışımız ile kimi zaman sıfırdan özenle markanızı oluşturuyor, kimi zaman da markanızı devam ettiriyoruz. Bunları yaparken de sizleri en iyi şekilde temsil edecek, kaliteli , farklı ve  kullanışlı olmasına özen gösteriyoruz. 

Website tasarımlarının yanısıra, geniş bir hizmet portföyümüz ile kurumsal markalara web programlama, hosting, domain, sunucu barındırma, arama motoru optimizasyonu, google adwords, e-ticaret, marka tescili, branding çalışması ve sosyal medya hizmeti de veriyoruz. Kısacası sizi yormadan, tek ve doğru adresten ilerlemenizi sağlıyoruz…
Bizimle hayal kurmaktan korkmayın.

 

LOGONUN EVRİMİ

2003 – 2006  : Ay design Dijital Ajans hizmetleriyle daha yakın olduğundan,
2006 – 2013 yılında ARM Bilişim ile logomuza devam ettik. Bu kez de mimari destek beklendiğinden,
2013 – …  Arma web agency ile yolumuza devam ettik. Doğru isim, doğru tasarım ile bütünleştik!

Ticari ünvanımızda herhangi bir değişiklik olmamıştır. Marka değiştirme nedenimiz Ay Design ve Arm Bilişim markalarının tam olarak sektörümüze hitap eden kelimeler olmamasıdır. Firmamız sürekli mmimarlık ve bilgisayar şirketleri ile karıştırılmaktaydı. Bu nedenle "Arma Web" markası ile tam olarak yaptığımız işe hitap eden bir marka altında faaliyetimizi sürdürme kararı aldık.

LOGONUN EVRİMİ

2003 / 2006
2006 / 2013
 

BİZE KATILMAK İSTER MİSİNİZ?

AÇIK POZİSYONLAR