BİZ KİMİZ?

2003 - 2013 yılları arasında Ay Design ve Arm Bilişim markası altında hizmet veren firmamız 2013 yılından itibaren "Arma Web Agency" markası ile sektörde faaliyet gösterme kararı almıştır.

BİR AJANSTAN DAHA FAZLASI 

Arma Web Agency, 2003 yılında kurulmuş olup; Web dünyasındaki standart kalıpları kırıp, çalışmalarını size tüm farklılığıyla sunan alanında uzman, genç, dinamik ve yaratıcı büyük bir ekipten oluşmaktadır.

Görsel açıdan hayal ettiklerinizin bir tık ötesini özel tasarımlarla görmenizi sağlayan, görsel etkileyiciğinin yanı sıra, teknik olarak da tamamen işlevsellik odaklı ve web standartlarını zorlayacak projeler üretmektedir.

Farklı çizgimiz ve kalite anlayışımız ile kimi zaman sıfırdan özenle markanızı oluşturuyor, kimi zaman da markanızı devam ettiriyoruz. Bunları yaparken de sizleri en iyi şekilde temsil edecek, kaliteli, farklı ve kullanışlı olmasına özen gösteriyoruz. 

Website tasarımlarının yanı sıra, geniş hizmet portföyümüz ile kurumsal markalara web programlama, hosting, domain, sunucu barındırma, arama motoru optimizasyonu, Google Adwords, e-ticaret, marka tescili, branding çalışması ve sosyal medya hizmeti de veriyoruz. Kısacası sizi yormadan, tek ve doğru adresten ilerlemenizi sağlıyoruz…
Bizimle hayal kurmaktan korkmayın.

 

EKİP ARKADAŞLARIMIZ
Aşkın Ekici
Aydın Koca
Burak Koçak
Burcu Gelmez
Büşra Babuşcu
Ceren Oyuktaş
Cihad Gündüz
Emine Şimşek
Eylem Ateş
Ekrem Özer
Fatih Bak
Fatma İbrahimağaoğlu
Gülnur Akdeniz
İrem Topcuoğlu
İrfan Taslı
İsmail Kaçmaz
Kaan Erdem
Kazım Yaver
Kutay Tan
Meltem Alamaslı
Murat Bak
Murat Aydın
Osman Atasoy
Sabri Uzun
Sacide Atasoy
Selvinaz Ülger
Serhat Bulut
Serkan Güneş
Sevinç Aylıkcı
Şerafettin Bak
Tülay Atasoy
Tufan Çetin
Tevfik Bulut
Umut Can Ülger
Yücel Atasoy
Yüksel Atasoy
Yavuz Selim Uzun
Yunus Sarı Bulut

Genç ve dinamik ekibimiz ve tecrübeli kurucularımız ile kafa kafaya vererek her bir çalışma için beyin fırtınası yapıyoruz. İşimizi severek yapıyoruz ve ofiste bir arada çalışmak bize keyif veriyor. Severek yaptığımız çalışmalarla ve mutlu bir ekiple her işin en iyisini çıkarmaya çalışıyoruz. Biz bir ekibiz ve tüm çalışmalarımızı birbirimize destekli olarak müşterilerimize sunuyoruz. Ofisimizi her gün daha çok mutlu olabileceğimiz keyifli bir haline getirdik. Çünkü bizler bu ofiste çalışmıyoruz, bizler aynı zamanda bu ofiste hayatımızın en güzel günlerini yaşıyoruz. Her sabah evlerimizden çıkıp ofisimize gelirken işimize duyduğumuz aşk ile yollara düşüyoruz. Yaptığımız işlerin ticari kazancı önemli evet ama bizim asıl hedefimiz yaptığımız her işin iyi bir referans olarak müşteri kitlemize ulaşmasıdır. Müşterilerimizle , art direktörümüzle, grafik ekibimizle, programlama ekibimizle, Sosyal medya birimizle, hosting birimimizle bir kocaman bir ARMA WEB ailesiyiz ve her yeni gün bu ailenin kendisini geliştirip yenileyerek daha da büyümesi için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.

OFİSİMİZDEN GÖRÜNTÜLER
SERTİFİKALARIMIZ