HOSTİNG

Sahip olduğunuz hosting hizmetinden memnun değil misiniz?
Web sitenizin hosting özelliklerini mi merak ediyorsunuz?
Hosting için yüksek ücret ödediğinizi mi düşünüyorsunuz?
Internetim kurumsal hosting paketleri ve fiyatları için tıklayın.

Hosting

Arma Web hosting ve domain satış hizmetini internetim markası altında www.internetim.com.tr sitesi üzerinden sağlamaktadır. internetim.com.tr üzerinden kredi kartı ile domain ve hosting satın alabilir, online takip ve tüm domain hosting işlemlerinizi yapabilirsiniz. Arma Web hosting hizmetini sadece kurumsal firmalara sağlamaktadır. Tamamen kendisine ait sunucular üzerinden hosting hizmeti veren Arma Web size sorunsuz bir hosting garantisi vermektedir.

Hosting

Web siteniz tamamlanıp internette sunuma hazır olduğunda, bu siteyi bir sunucuya yani server'a aktarmanız gerekmektedir. Sunucular internete 24 saat bağlı bir şekilde yayın yaparlar. Sitenize girmek isteyen kişi adres çubuğuna sizin alan adınızı yazdığında sunucuya bağlanır ve sunucu üzerinden bilgilerinize erişir. Böylece isteyen herkes bilgilerinize istedikleri zaman erişebileceklerdir. Tabi ki kendi bilgilerinizi kendi bilgisayarlarınız üzerinde de görebilirsiniz. Böyle bir durumda internete bağlanmanıza da gerek yoktur. Ama sitenize herkesin her zaman erişmesini istiyorsanız sitenizi bir sunucuda barındırmanız gerekmektedir.

Biz bu hizmete hosting adını veriyoruz. Kendi sunumunu yapmak ve bunu devam ettirmek her firmaya ekstra maliyetler anlamına gelmektedir. Aşırı maliyetlerden dolayı bugün birçok firma bu hizmetleri çok daha ekonomik ve zahmetsiz olarak bu hizmeti veren kurumlardan almaktadır. Böylece zamandan ve paradan büyük ölçüde tasarruf etmektedirler. Ayrıca sizin adınıza hosting işlemlerini de biz yapıyoruz.

Şu anda 4.000' den fazla web sitesine hosting hizmeti sağlamaktayız. Bu sayı ile Türkiye' nin sayılı hosting firmaları arasında hızla yerimizi güçlendirmekteyiz.

Mesajınız Gönderildi

Mesajınız Başarı ile gönderildi
En Kısa sürede iletişime geçilecektir.

FİYAT TALEP FORMU

Bilgileriniz

Görüşme Şeklini Seçin

Açıklama

BİZ SİZİ ARAYALIM

Teraziler Caddesi Altın Sokak No:5- Sancaktepe , İstanbul, Türkiye . Reviewed by Kurumsal Müşteriler rated: 1685 / 10

Web Tasarım