WEB TASARIM FİYATLARI

Ücretsiz 5 altın kural analizi için tıklayın.
Web siteniz “5 altın kural” kapsamında değilse tıklayın.
5 altın kuralı kapsayan web sitesi için fiyat isteyin.

“Web tasarım hizmeti internette fiyat listesi bulabileceğiniz bir çalışma değildir.”

Google arama motoruna web tasarım yazdığınız takdirde 49 TL’ ye web sitesi, 299 TL’ ye web tasarımı gibi reklamlar yer almaktadır. Ancak komik olan Google arama motoru da bir web sitesidir ve sadece yazılım alt yapısında 2.000 kişi çalışmaktadır. 15 yıl gibi bir zamanda bugünkü teknolojisine ulaşmıştır. Bu nedenle web sitesi yaptırmanın ortalama bir fiyatı olamaz.

Web tasarım fiyatları yaptıracağınız web sitesinin özelliklerine ve beklentilerinize göre özel olarak fiyatlandırılmaktadır. Türkiye’ nin en büyük web tasarım firmaları bu şekilde çalışmaktadır. 199 TL vb. fiyatlar paket web sitesi fiyatlarıdır ve zaten Joomla, Word Press gibi ücretsiz web sitesi paketleri de mevcuttur. Hatta Joomla bir çok ücretli web sitesi paketinden çok daha detaylı ve kapsamlıdır.

Diğer bir fiyat araştırma şekli de, web tasarım hizmeti alacak olan bir çok firmanın web tasarım şirketlerinden fiyat teklifi alarak seçim yapmasıdır. Bu da hiç doğru bir yol değildir. Web sitesi yapacak olan firmanın ekibi, yaptığı çalışmalar ve size vadettiklerine dikkat edin çünkü web tasarım bir ürün değil hizmettir. Hizmet sektöründe fiyat ortalaması yoktur ve her firma kendi kalitesine ve emeğine göre ücret belirlemektedir.

Türkiye' de internete hak ettiği önem verilmemektedir. Bir çok firma biz de internette olalım yeter mantığı ile web sitesi yaptırmaktadır. Web sitesi bir firmanın sanal ortamdaki mağazasıdır. Arma Web olarak yapmış olduğumuz web sitelerine giren günlük ziyaretçi sayılarına bakıldığında firmanın kendi mağazasına o kadar ziyaretçi girmemektedir.

Fiyat üzerinden firma seçmek yerine hizmet verecek olan firmanın referanslarını, firma profilini ve kalitesini incelemek ardından fiyatı ile kıyaslamak daha doğru bir seçim olacaktır.

Arma Web 50 kişilik profesyonel ekibi ile web tasarımı, arama motoru optimizasyonu, hosting, doman, internet reklamcılığı, marka tescili, sosyal medya danışmanlığı, Google adwords danışmanlığı hizmetlerini en üst kalitede ve en uygun fiyat politikaları ile sunmaktadır.

Fiyatlar ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız ve yeriniz İstanbul' da ise müşteri temsilcilerimiz size yerinizde sunum yaparak daha sağlıklı bilgi ve fiyat verecektir.

Profesyonel bir hizmeti kaliteli bir firmadan almak istiyorsanız, bizimle iletişime geçin. Size sektörünüzdeki en iyi web sitesini en bütçe ile teslim edelim. Siz de hem kaliteli bir web sitesine hem de iyi bir arama motoru optimizasyonuna sahip olun.

Mesajınız Gönderildi

Mesajınız Başarı ile gönderildi
En Kısa sürede iletişime geçilecektir.

FİYAT TALEP FORMU

Bilgileriniz

Görüşme Şeklini Seçin

Açıklama

BİZ SİZİ ARAYALIM

Teraziler Caddesi Altın Sokak No:5- Sancaktepe , İstanbul, Türkiye . Reviewed by Kurumsal Müşteriler rated: 1685 / 10

Web Tasarım